Zwiedzanie kuratorskie Jarocin Stacja Wolność!

Zwiedzanie kuratorskie wystawy „Jarocin – Stacja Wolność!”

Pytaliście, czy jest możliwość zwiedzania wystawy Jarocin – Stacja Wolność! z przewodnikiem? Odpowiadamy – jest! I to nie byle jakim! Specjalnie dla Was kurator wystawy – Piotr Metz – kopalnia wiedzy o Jarocinie i znawca muzycznej wszechrzeczy, w przyszły czwartek, 17 czerwca o 19.30 może Was oprowadzić po Wystawie w ramach zwiedzania kuratorskiego.

Przygotowaliśmy 25 biletów na to ekskluzywne wydarzenie. Można je kupić w cenie 48 zł tutaj: bilety.muzeumrocka.pl. Należy wybrać datę 17 czerwca i pierwszą pozycję na liście tego dnia. Jeśli macie jakiekolwiek pytania – piszcie na kontakt@muzeumrocka.pl.

Zapraszamy!