JAROCIN_grafiki900x507 EBILET

Zmiany organizacyjne na wystawie „Jarocin – Stacja Wolność!”

W odpowiedzi na sygnały z Waszej strony,  wprowadzamy garść zmian organizacyjnych w organizacji oraz polityce biletowej Wystawy „Jarocin-Stacja Wolność!” Nowe zasady będą obowiązywały od 01.07.

Rozszerzamy uprawnienia do zakupu biletów ulgowych — od 1 lipca będą one obowiązywać również dla uczniów, studentów i emerytów – konieczne będzie jednak okazanie dokumentu uprawniającego do zniżki przy wejściu na Wystawę.

Od 01.07 zarówno bilety kupione przez internet, jak i w kasie, będą ważne ważne przez cały dzień, nie musicie już wybierać konkretnej godziny (bilety nabywane przez internet, oznaczone jako „godz. 10.00” są biletami obowiązujacymi przez cały wybrany dzień).

Jednocześnie obniżamy cenę biletu piątkowego do poziomu ceny biletów obowiązujących w tygodniu, a przede wszystkim wprowadzamy „Tanie Poniedziałki” – bilety poniedziałkowe będa teraz kosztować 50% normalnej ceny  biletów na dni powszednie.

Przy okazji zmieniamy również godziny otwarcia wystawy –  od 01.07 Wystawa będzie czynna od 10.00 do 20.00.

Zapraszamy!