rhdr

Spichlerz Polskiego Rocka partnerem Muzeum Rocka

Kości zostały rzucone! 13 kwietnia 2021 – data niebanalna – rocznica koncertu, który odmienił oblicze tej ziemi. Piotr Metz i Krzysztof Sachs w imieniu spółki Cały Ten Rock podpisują z Marcinem Szelągiem – dyrektorem Spichlerza Polskiego Rocka w Jarocinie – umowę o wspólnej organizacji wystawy „Jarocin – Stacja Wolność!”. Historia projektu „Muzeum Rocka” zaczyna sie naprawdę!

Na wystawę zapraszamy od 4 czerwca do warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki. Szczegółowe informacje o wystawie znajdziecie w zakładce wystawy. Sprzedaż biletów na to wydarzenie uruchomimy w połowie maja w zakładce bilety.