bilet kopia

Ruszyła sprzedaż biletów na wystawę „Jarocin – Stacja Wolność!”

Wreszcie!

Ruszyła sprzedaż biletów na wystawę „Jarocin – Stacja Wolność!”. Już od 17 maja można kupować bilety w przedsprzedaży. Otwarcie Wystawy – 4 czerwca. Co powinniście wiedzieć zanim kupicie bilet? Ograniczenia pandemiczne zobowiązują nas do monitorowania liczby osób wpuszczanych jednorazowo na Wystawę. Z tego powodu wejścia odbywają się w półgodzinnych przedziałach czasowych. Przykładowo bilet zakupiony na godzinę 12.00 uprawnia do wejścia na Wystawę w dowolnym momencie pomiędzy 12.00 a 12.30. Ważne – godzina na bilecie w żaden sposób nie ogranicza czasu zwiedzania. Można do woli cieszyć się muzyką, zdjęciami i atmosferą Jarocina. Jedyne ograniczenia to 20.30 – ostatnie wejście na Wystawę i 21.00 – zamknięcie Wystawy. Gdyby zdarzyło wam się przyjść na Wystawę wcześniej lub później niż czas wskazany na bilecie, to o ile tylko na sali nie będzie maksymalnej liczby osób, obsługa z pewnością umożliwi wam wejście na Wystawę.

Podstawowe ceny biletów nabytych w kasie na terenie Wystawy w dzień powszedni to 33zł i 21 zł (normalny/ulgowy). W weekendy (piątek-niedziela) bilety są o 3 zł droższe, ale za to kupowane on-line są o 3 zł tańsze. Bilety ulgowe przysługują osobom do lat 18 (może być konieczne potwierdzenie roku urodzenia przy pomocy dowolnego dokumentu). Dzieci do lat 7 wchodzą za 1 zł (również może być konieczne potwierdzenie wieku dziecka). Przygotowaliśmy też bilety rodzinne, które warto nabywać dla grupy 4 osób w układzie (dorośli/dzieci) 2+2 lub 1+3. Dla rodzin z trójka lub większą liczbą dzieci, posiadających Kartę Dużej Rodziny, bilet rodzinny obowiązuje niezależnie od liczby osób, pod warunkiem okazania Karty Dużej Rodziny przez każdą z osób.

Zachęcamy do zakupu tańszych biletów za pośrednictwem strony internetowej bilety.muzeumrocka.pl.

Więcej informacji o wystawie w na stronie muzeumrocka.pl/wystawa/.

Zapraszamy!